Lokalizacja AMA

AMA Film Academy działa w Krakowie, w Warszawie.

Specjalizuje się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin twórczości audiowizualnej. Program nauczania ewoluuje wraz z pojawianie się nowych trendów w kinematografii oraz rozwojem technologii filmowych. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych słuchaczy. AMA KRAKÓW i AMA WARSZAWA.

Program nauczania obejmuje podstawowe dziedziny branży audiowizualnej: reżyserię, scenariopisarstwo, sztukę operatorską, produkcję filmową, grę aktorską, postprodukcję obrazu, montaż.kolor, vfx, realizację dźwięku, oraz fotografię. AMA FILM ACADEMY prowadzi zajęcia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym), dedykowane początkującym oraz zaawansowanym filmowcom. Na strukturę AMA FILM ACADEMY składają się zarówno stałe kierunki kształcenia, jak i kilkudniowe warsztaty obejmujące obszar technologii i realizacji filmowej oraz master class. AMA prowadzi kierunki filmowe w Krakowie w AMA KRAKÓW i w Warszawie w AMA WARSZAWA

AMA Warszawa

W Warszawie są prowadzone kierunki bezpośredniego, praktycznego kształcenia zawodowego w zawodach filmowych. AMA była prekursorem kształcenia w nowych zawodach filmowych już kilka lat temu wprowadzając kierunki: operatorsko-oświetleniowy, czy montaż/color grading, czy specjalizację VFX. Absolwenci tych kierunków pracują już w zawodach jako koloryści, oświetlacze, asystenci kamery, steadicamu, czy jako specjaliści VFX w studiach postprodukcji.

AMA Warszawa oferuje kierunki kształcenia w wielu współczesnych dziedzinach realizacji obrazu i dźwięku filmowego. Zajęcia są prowadzone głównie na planach filmowych, w firmach oświetleniowych, rentalach sprzętu kamerowego i grip, studiach postprodukcji, halach zdjęciowych, studiach color gradingu. Zajęcia studyjne w studio filmowym, teoretyczne i praktyczne także w siedzibie AMA Warszawa. Po ukończeniu każdego z kursów otrzymuje się Dyplom AMA.

W AMA WARSZAWA kształcimy: Operatorów kamery, Asystentów Focus Puller, Asystentów DIT, Oświetlaczy, Techników GRIP, Specjalistów VFX, Specjalistów postprodukcji i preprodukcji cyfrowej, Animatorów 3D, Kolorystów, realizatorów obrazu filmowego, specjalistów transmisji live. AMA WARSZAWA – rozpoczęcie kursów: 08.10.2022. Zapisy online: od 15.04.2022. Informacje pod adresem: AMA Warszawa: email: rekrutacja@akademiamultiart.pl – telefon: +48 512 784 278 – adres: Jagiellońska 76/biurowy “G” 03-301 Warszawa. AMA jest na terenie Kampusu CD Projekt.

Zobacz kierunki

AMA Kraków

W Krakowie są prowadzone wszystkie kierunki praktycznego kształcenia w zawodach filmowych. AMA kształci w tradycyjnych kierunkach artystycznych jak reżyseria, aktorstwo filmowe, sztuka operatorska, montaż filmowy, ale także w nowoczesnych dziedzinach jak color grading, efekty VFX, animacja 3D, realizacja dźwięku, produkcja filmowa czy scenariopisarstwo. W AMA w Krakowie odbywają się też ogólnofilmowe kursy jak kierunek filmowy, podstawowy i zaawansowany kurs filmowy, czy filmmaking basic po angielsku. Ofertę AMA w Krakowie uzupełniają liczne filmowe warsztaty zawodowe. AMA w Krakowie prowadzi wszystkie kierunki zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Po ukończeniu każdego z kursów otrzymuje się Dyplom AMA.

W AMA KRAKÓW kształcimy: Reżyserów, scenarzystów, operatorów filmowych, montażystów, kolorystów, specjalistów VFX, producentów filmowych, aktorów filmowych, realizatorów dźwięku. AMA KRAKÓW – Rozpoczęcie kursów: 01.10.2022. Zapisy online: od 15.04.2022. Informacje pod adresem: AMA Kraków: email: rekrutacja@akademiamultiart.pl, telefon: +48 512 784 278 Kraków 30-702 ul.Romanowicza 17 A

Zobacz kierunki

Krok 4/4

Dziękujemy za zapis

Wkrótce sekretariat szkoły skontaktuje się z Tobą w celu dokończenia procesu zapisowego.

Ucz się od najlepszych!

AMA FILM ACADEMY