Wykładowca

Magdalena Piotrowska

Profil wykładowcy

Realizator dźwięku, inżynier masteringu. 

Ukończyła studia wyższe na AGH w Krakowie na specjalizacji Wibroakustyka i Inżynieria Dźwięku a także studia podyplomowe Music Recording and Production na Stavanger University w Norwegii. Była również częścią zespołu dźwiękowców w Banff Centre for the Arts w Kanadzie. Pracę doktorską dotyczącą zarządzania treścią muzyczną obroniła w Katedrze Systemów Multimedialnych na Politechnice Gdańskiej. Teraz jest uczestnikiem projektu związanego z automatyczną transkrypcją mowy.

Współpracowała z firmą mikrofonową Schoeps Mikrofone w Niemczech przy tworzeniu nowych modeli mikrofonów, rozwijaniu technik mikrofonowych surround oraz algorytmów przetwarzania dźwięku.  Jest autorką lub współautorką prac naukowych związanych z akustyką pomieszczeń, stereofonicznymi technikami mikrofonowymi, miksem audio, nastrojem muzyki.

Doktor Piotrowska ma również doświadczenie, jako manager muzyczny i inżynier nagłośnienia i nagrań. Pracowała z artystami tworzącymi różne gatunki muzyczne m.in. z KARI, Further Away, Sonder, The Duffs, Ceri Jones, Laura Dickens, Claire Chase, Annalie Wilson zarówno w studiach, jak i w trasach koncertowych.

 

Filmografia

Kierunki wykładowcy

Realizacja Dźwięku

Kierunek Realizacja Dźwięku w Filmie, Grach i Multimediach w AMA KRAKÓW to kompleksowy kurs realizacji dźwięku w...

Realizacja Dźwięku

Kierunek Realizacja Dźwięku w Filmie, Grach i Multimediach w AMA KRAKÓW to kompleksowy kurs realizacji dźwięku w...

Krok 4/4

Dziękujemy za zapis

Wkrótce sekretariat szkoły skontaktuje się z Tobą w celu dokończenia procesu zapisowego.

Ucz się od najlepszych!

AMA FILM ACADEMY