Paweł Przezwański

Start / Paweł Przezwański

Paweł Przezwański

Kompozytor, aranżer, gitarzysta, sound designer, inżynier dźwięku. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz fundacji Keimyung Research Foundation.

W zakresie inżynierii dźwięku specjalizuje się w produkcji muzycznej i miksie nagrań, współpracując m.in. z Crystalic Records, Global Fun, Ellet. Pracuje przy teledyskach, spotach reklamowych i filmach. Zinstrumentował wiele koncertów wybitnych twórców polskiej sceny alternatywnej, popowej i rockowej (m.in. Zakopower, Kayah, Gaba Kulka, Laboratorium, Ceti, Maja Kleszcz & Incarnations).
Laureat II nagrody na konkursie kompozytorskim we Wrocławiu, zorganizowanym z okazji 25-lecia Pontyfikatu Jana Pawła II (2003) za „Pieśń o Ojcu ukrytym” na chór mieszany, solistów i orkiestrę (2003), wyróżnienia na konkursie zorganizowanym przez Akademię Muzyczną w Bydgoszczy za „Trio” na puzon, harfę i klawesyn (2004) oraz II nagrody w kategorii zespołów kameralnych na konkursie im. Aleksandra Moyzesa w Słowacji (2006) za „Calling” na cymbały i zespół kameralny (2006).

Dorobek

Poznaj dorobek wykładowcy na:

www

zajęcia

Paweł Przezwański prowadzi zajęcia na kierunkach:

Ucz się w AMA!

Zobacz obecne
ZAPISY NA
KIERUNKI

Zacznij z AMA
zacznij z ama

Nakręć się na film Ucz się od najlepszych