Warsztaty casting i autoprezentacja

Start / Aktualności / Warsztaty / Warsztaty casting i autoprezentacja

Warsztaty casting i autoprezentacja

21-01-2019

 

Warsztaty Casting i sztuka autoprezentacji to dwudniowy, intensywny kurs castingu i autoprezentacji.

Kurs przygotowuje do wystąpień publicznych również w innych sytuacjach zawodowych. Uczestnicy nauczą się: jak opanować tremę, zaprezentować się przed publicznością oraz dowiedzą się jak skutecznie budować swój wizerunek, aby osiągnąć sukces zawodowy. Nauczą się współpracować z reżyserem castingu i nabędą umiejętności camera actingu. Ważnym elementem kursu będą ćwiczenia przed kamerą – odtwarzanie rzeczywistej sytuacji z castingu, wykonywanie zadań aktorskich na wybrany temat, praca z tekstem przed kamerą.

Dla: Warsztaty kierowane są dla wszystkich zainteresowanych wystąpieniami publicznymi oraz castingiem (pracownicy działów reklamy i PR, studenci dziennikarstwa i pokrewnych kierunków, osoby, których praca jest związana z wystąpieniami publicznymi, osoby zainteresowane udziałem w castingach do reklam, seriali i filmów).

Cel: Przybliżenie uczestnikom sytuacji pierwszego spotkania aktora z reżyserem, przyswojenie zasad autoprezentacji w teorii i w praktyce, nauka wystąpień przed publicznością, oswojenie się z kamerą, ćwiczenia z tekstem przed kamerą.

Rezultat: Po kursie uczestnik zna i rozumie specyfikę castingu, posługuje się technikami autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz nabywa umiejętności camera actingu. Rezultatem końcowym będzie ćwiczenie castingowe – wykonanie zadania aktorskiego na dany temat oraz realizacja dłuższej sceny z tekstem przed kamerą.

Prowadzący: Profesjonaliści z branży medialnej:
zawodowa reżyser obsady – Luiza Miklaszewska,
dziennikarz radiowy i konferansjer – Irek Jakubek,
przedstawicielka agencji Outside – jednej z najlepszych agencji castingowych w Polsce – Julia Cechnicka.

Praktyka: Nauka autoprezentacji, praca z tekstem, ćwiczenia castingowe, ćwiczenia przed kamerą

Certyfikat: Każdy uczestnik kursu otrzyma na koniec Certyfikat AMA FILM ACADEMY.

AMA FILM ACADEMY to szkoła filmowa wpisana do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ZAPISY: https://amafilmacademy.pl//warsztat/warsztaty-casting-i-autoprezentacja/

zacznij z ama

Nakręć się na film Ucz się od najlepszych