Nauka w AMA

AMA FILM ACADEMY Kraków / Warszawa oferuje szeroki wachlarz kierunków praktycznego kształcenia filmowego dla początkujących i zaawansowanych.

AMA specjalizuje się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin twórczości audiowizualnej. Program nauczania ewoluuje wraz z pojawianie się nowych trendów w kinematografii oraz rozwojem technologii filmowych. Przygotowujemy do pracy w aktualnych zawodach filmowych. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych słuchaczy.

 

200+

Studentów rocznie

18

Nowoczesnych kierunków

70

Stałych wykładowców

450

Absolwentów ukończyło AMA

Kierunki stacjonarne

Dwuletnie lub roczne kierunki. Kształcenie praktyczne i warsztatowe, osadzone na solidnych podstawach teoretycznych.

Poznaj kierunki

Kierunki niestacjonarne

Dwuletnie lub roczne kierunki. Zajęcia prowadzone są w trakcie zjazdów trwających od piątku do niedzieli.

Poznaj kierunki

Online

Proponujemy naukę online z zastosowaniem systemów do streamingu live, oraz platform akademickich stosowanych na świecie. W przyjaznych i bezpiecznych warunkach, z wykorzystaniem technologii przyszłości.

Poznaj kierunki

Warsztaty

W AMA odbywają się warsztaty z różnych dziedzin realizacji filmowej. Program warsztatów obejmuje zarówno zagadnienia techniczne, jak i realizacyjne należące do wszystkich współczesnych dziedzin produkcji audiowizualnej.

Poznaj kierunki

Wykładowcy

Nasi wykładowcy to uznani, czynni zawodowo filmowcy z dużym doświadczeniem zawodowym i artystycznym oraz wytrawni wykładowcy wyższych uczelni.

Nasi wykładowcy

Sprzęt filmowy

Słuchacze AMA FILM ACADEMY mają do dyspozycji park oświetleniowy, wiele współczesnych kamer, pełny sprzęt dźwiękowy, zaawansowane stanowiska montażowe, VFX i color grading. AMA ma kamery: Arri, RED, Canon Blackmagic, Sony, aparaty Canon, Sony Alfa.

AMA RENTAL

2 lokalizacje

AMA Film Academy ma dwie siedziby z wieloma kierunkami filmowymi. W Krakowie mieści się w dużym kompleksie AMA Film Center a w Warszawie na terenie kampusu CD Project.

AMA Film Academy jest wspierana przez

Więcej o placówkach AMA

Krok 4/4

Dziękujemy za zapis

Wkrótce sekretariat szkoły skontaktuje się z Tobą w celu dokończenia procesu zapisowego.

Ucz się od najlepszych!

AMA FILM ACADEMY