Cinematography camera

Start / Aktualności / rekrutacja / Cinematography camera

Cinematography camera

28-11-2020

W warunkach pandemicznych stosujemy się do zasad bezpieczeństwa i jesteśmy gotowi na działania w ramach praktycznego Kierunku CINEMATOGRAPHY CAMERA na poziomie profesjonalnym.

Kierunek Cinematography Camera w Warszawie to nowatorski, wzorowany na systemie kształcenia w Europie zachodniej – roczny kurs na poziomie zaawansowanym, przygotowujący do profesjonalnej pracy w operatorskich zawodach technicznych. Absolwent Kierunku jest gotowy do podjęcia pracy w profesjonalnej branży audiowizualnej na stanowiskach:

  • Operator Kamery (szwenkier)
  • Asystent Operatora Focus Puller
  • Asystent Operatora DIT (Digital Imaging Technician)
  • Data Menager
  • Video Assist

Wszystkie zajęcia na kierunku Cinematography Camera odbywają się w Warszawie, przy ul. Baletowej 30D, w sali wykładowej,  magazynie sprzętu, studio filmowym. Zajęcia praktyczne odbywają się w obiekcie AMA, a także w rentalu sprzętu kamerowego i na planach filmowych.

Słuchacze uczą się podstaw sztuki operatorskiej, oraz praktycznych zagadnień technicznych i technologicznych z jednej wybranej dziedziny: Camera operator, Focus puller, DIT. Nauka odbywa się w języku polskim, nomenklatura zawodowa uczona jest w języku polskim, angielskim, niemieckim.

Startujemy już 04 grudnia br. w AMA Warszawa!

Szczegóły: https://amafilmacademy.pl/kierunek/cinematography-camera/

 

 

 

zacznij z ama

Nakręć się na film Ucz się od najlepszych